Lietošanas instrukcija

Katrā komplektā ietilpst:

  1. Lelles sveiciens;
  2. Divas lelles, no kurām viena ir izkrāsota, otru vari izkrāsot pēc savas gaumes;
  3. Apģērbu komplekts, kurā katrs tērpa modelis ir divos eksemplāros. 

Kā rīkoties?

Vispirms tev būs nepieciešami krāsainie zīmuļi (vislabāk izmatot mīkstus krāsainos zīmuļus), lai vari lelli un tās tērpus izkrāsot. Rūpīgi izvēlies krāsas un sāc krāsot lelli.

Kad tas izdarīts, sāc ar lelles izgriešanu. Lieto papīra griešanai domātas šķēres. Lellei izvēlēts cietāks papīrs, tāpēc tās izgriešana prasīs lielāku rūpību. Ja nepieciešams, vari lelli izgriezt, pēc tam pielīmēt pie cietāka kartona papīra, apvilkt un vēlreiz izgriezt. Tā tu iegūsi stingrāku pamatni, kura spēlējoties kalpos ilgāk!

Kad lelle izgriezta, ķeries klāt apģērba darināšanai.

Tā kā katra lelle un katrs apģērbs komplektā ir divos eksemplāros, vari izkrāsot tos dažādās krāsās. Līdz ar to vienā komplektā tu iegūsi divas dažādas lelles, ar kurām spēlējoties vari veidot jautrus stāstus. Piemēram, tās varētu būt divas dvīņu māsas vai arī draudzenes, kuras ļoti viena otrai līdzīgas. Tas pats ar puišiem.

Kad tērpi gatavi, ķeries klāt izgriešanas darbiem. Izmanto papīra griešanai domātas šķēres. Griez rūpīgi un centies ievērot noteiktās tērpa līnijas.

  • Katram tērpam pievienotas lencītes, kuras nolokot, apģērbs turēsies pie lelles. Šīs lencītes, tērpu izgriežot, nedrīkst nogriezt!!!

Kad visi darbi pabeigti, lelles un tērpi izkrāsoti, izgriezti, vari ķerties pie apģērbu pielaikošanas.
Ja vēlies, turpmāk savām lellēm tērpus vari darināt pats. Ņem baltu papīra lapu, parasto zīmuli un sāc zīmēt. Šādā veidā strādā gan tērpu modelētāji, gan mākslinieki visā pasaulē - viņi zīmē skices. Kad skice gatava, apvelc to stingrām līnijām un izkrāso, pēc tam izgriez.

Savu tērpu kolekciju vari papildināt, cik vien vēlies, kā arī, protams, vari iegādāties Claudia darinātos tērpus papildus.

Plānojam, ka katrai lellei svētkos - vārda vai dzimšanas dienā, Ziemassvētkos vai Līgo dienā iznāks jauni tērpi un kolekcijas tiks nemitīgi papildinātas!

Spēlēsimies kopā!